OPOWIEMY WASZĄ HISTORIĘ

bo nie ma nic piękniejszego niż miłość!

- OFERTA -

Sprawdź jak wiele usług znajdziesz w jednym miejscu – zyskując! W końcu kochamy to co robimy i jesteśmy dla Was!

Fotografia

Miłość do pasji, najnowszy sprzęt oraz doświadczenie sprawiają, że żadne sytuacje i wnętrza nie są nam straszne!

FILM

Z grana ekipa, różne techniki kręcenia oraz dwóch operatorów w standardzie to gwarancja wyjątkowej pamiątki!

FOTOBUDKA

Stworzone specjalnie dla was urządzenie, które pracuje bez ograniczeń, ogromny wybór gadżetów to wspaniała atrakcja!

CIĘŻKI DYM

Dzięki niemu zatańczycie swój pierwszy taniec w chmurach a to sprawi, że ten  bardzo ważny moment będzie idealny!

- FILM -

TELEDYSKI ŚLUBNE

Fotoksiążki
Materiały
Pendrive

- Fotoksiążki - Materiały - Pendrive -

Zobacz jak to u nas wygląda!

- FOTOBUDKA -

Fotobudka to atrakcja dzięki której na Waszym weselu będzie jeszcze zabawniej!

Nasze urządzenie stworzyliśmy własnoręcznie dbając nie tylko o efektowność ale również efektywność.

W środku znajduję się aparat pełnoklatkowy z jasną optyką co powoduje, że jakość zdjęć jest równa tym robionym przez fotografa.

Dodatkowo oświetlenie jest zamontowane w taki sam sposób jak w rękach fotografa z włączonym wspomaganiem autofocusa i ingteligentnym doborem mocy błysku a to spowoduje, że zdjęcia nie będą ani za ciemne ani za jasne co często zdarza się w automatach produkowanych masowo..
Fotobudkę otrzymują Państwo na 3 godziny bez limitu wydruków, a po każdej serii zdjęć wywoływane są dwa paski zdjęć, gdzie jeden zalecamy wkleić do księgi gości, co sprawi, że ta pamiątka stanie się wyjątkowa, a drugi na pamiątkę dla gości.
Istotną metodą naszego działania jest ustawienie fotobudki w obrębie parkietu co przede wszystkim nie zaburzy harmonogramu wesela. Konferacjer nie będzie miał problemu z zebraniem gości do przeprowadzenia zabawy gdyż wszyscy są na parkiecie bo to sprawia, ze goście czekają na swoją kolej tańcząc.

Dodatkowo masa gadżetów często wędruje po sali rozweselając gości a my ujmujemy to na materiałach foto – video.

Fotobudka to atrakcja dzięki której na Waszym weselu będzie jeszcze zabawniej!

Nasze urządzenie stworzyliśmy własnoręcznie dbając nie tylko o efektowność ale również efektywność. W środku znajduję się aparat pełnoklatkowy z jasną optyką, idealnie zamontowane oświetlenie co powoduje, że jakość zdjęć jest taka sama jakby zrobił ją fotograf a dodatkowo całość jest wspomagana autofocusem i inteligentnym doborem mocy błysku!

Fotobudkę otrzymują Państwo na 3 godziny bez żadnych limitów! Po każdej sesji wywoływane są dwa paski zdjęć, gdzie jeden zalecamy wkleić do księgi gości, co sprawi, że ta pamiątka stanie się wyjątkowa, a drugi na pamiątkę dla gości.
Ustawiamy fotobudkę tak, aby nie zaburzała harmonogramu wesela. Konferacjer nie będzie miał problemu z zebraniem gości do przeprowadzenia zabawy gdyż wszyscy są na parkiecie bo to sprawia, ze goście czekają na swoją kolej tańcząc.

- CIĘŻKI DYM -

Taniec w chmurach!

Dzięki niemu Wasz pierwszy taniec będzie niezapomniany. Efektowny ciezki dym sprawi, że goście będą pod wrażeniem tej niepowtarzalnej chwili. Nasze materiały foto – video zostaną niesamowicie wzbogacone a Wy nie musicie się martwić o pomyłkę w krokach – będzie ona niezauważalna 🙂

Taniec w chmurach!

Dzięki niemu Wasz pierwszy taniec będzie niezapomniany. Efektowny ciezki dym sprawi, że goście będą pod wrażeniem tej niepowtarzalnej chwili. Nasze materiały foto – video zostaną niesamowicie wzbogacone a Wy nie musicie się martwić o pomyłkę w krokach – będzie ona niezauważalna 🙂

Chcesz uwiecznić swój wymarzony ślub?

- NASZE OPINIE -

- O NAS -

Zdjęcie Kamila

„Jakość i pasja w wielu odsłonach”

Nieustanne dążenie do perfekcji wraz ze zgłębianą miłością do wykonywanej pracy sprawia, że chce się więcej i więcej i więcej… A jak się chce to można wszystko!

Zapraszam do współpracy!

2 lat
na rynku​
ponad 0
zrealizowanych ślubów
0 %
zadowolonych klientów